מספר. זה כל הסיפור!/ מאת אלומה עברון

ב

mathematics-1044080_1920

כשגבר רוצה לתהות על קנקנה של אישה, הוא שואל: מה הסיפור שלך? כשנומרולוג פוגש אישה
הוא שואל: מה המספר שלך?

ומקבל תשובה הרבה יותר מדויקת. "כל הדברים הם מספרים", טען פיתגורס במאה ה-6 לפנה"ס. פיתגורס, המתמטיקאי והפילוסוף היווני הגדול, שהשפיע על תרבותנו עד היום, אינו היחיד, שמסתרי המספרים העסיקו את מוחו. ידע מתמטי היה הכרחי לחרטומי מצרים לחיזוי הגיאות והשפל של הנילוס. לוח השנה, העונות וימי החודש – הכול חושב במספרים קבועים.

ליקויי חמה ולבנה חושבו עשרות ואף מאות שנים מראש! עולם המוסיקה לא היה מגיע למה שהגיע, לולא גילה פיתגורס את האוקטבה, אותו בסיס מוסיקלי בן 8 רטטים של מיתרים. משפט פיתגורס המפורסם, הנלמד בשיעורי ההנדסה בבתי הספר בכל העולם, מחזיק את כל בנייני הציביליזציה על מקומם, ועוד.

היקום כולו מסודר להפליא באטומים, שכל אחד מהם מיוחד בהרכבו, ייחודי במספר האלקטרונים שלו, שלא לדבר על כך, שלכל גוף פיזיקלי יש תדר משלו, המבוטא – איך לא – במספרים…. גם האדם אינו יוצא מכלל זה: כרומוזומים, יסודות כימיים, משקל סגולי , שרשרות הדי.אן.איי הקובעות את התורשה – מספרים רבים מאחדים אותנו כמין אנושי, ומבדילים בינינו לבין ברואים אחרים של הטבע.

אך ייחודו של כל אדם – במספרים הדומיננטיים בחייו, תולדה של בחירתו-הוא, המייחדים אותו מעמיתיו. מה הסיפור של מספרים אלה? את זאת יודעת לספר הנומרולוגיה. לתשומת לב! אין מספרים "טובים" או מספרים "רעים". צריך ללמוד איך לעבוד עם כל מספר ואז מפיקים ממנו את המכסימום.

להרגיעכם -אין מדובר במעשי כשפים…
מהי הנומרולוגיה? להרגיעכם, אין מדובר במעשי כשפים, ואף אין צורך להיות "אדם מואר", או מדיום, המתקשר עם ישויות-על כדי להתמצא ברזי תחום זה. כל אדם יכול ללמוד נומרולוגיה: שיטה אוניברסלית לפענוח הצופן המספרי של בני אדם שונים, בהתבסס על תאריך הלידה ושמו של כל אדם, קומבינציה ייחודית רק לו. זהו מעין "קוד זהות", המייצג תכונות אופי ונתיב בחירה בחיים. לכל מספר – האנרגיות שלו. לכל אדם – המספרים שלו המשפיעים על חייו.

הבה נפתח לכם צוהר לעולמה הקסום של הנומרולוגיה, ובעזרת מספר כלים בסיסיים תוכלו גם אתם לנסות להבין את המשמעות המרתקת שמאחורי המספרים שלכם.

הנומרולוגים בישראל משלבים ידע עתיק שהתקבל מתקופת מצרים העתיקה, ותרבויות אגן הסהר הפורה, הלא הוא אזור הים התיכון: אכד, שומר וכנען. מכל התרבויות הללו יש לנו עדויות בצורת לוחות, כדי חרס וכו, שבהם חישובים נומרולוגיים של ליקויי לבנה וחמה, גאות ושפל ועוד.

בקבלה היהודית (גימטריה: המשמעות המספרית הטמונה באותיות) יחד עם ידע בנצרות, ובנוסף עם ידע באסטרולוגיה. הבסיס לנומרולוגיה עומד על 9 מספרים עיקריים – מ-1 עד 9, כשכל ספרה מעל 9 מצטמצמת על ידי חיבור הספרות לספרה אחת בודדת. זה אומר שאם נתקלים באפסים, צריך לקזז אותם. כך, לדוגמא, המספר 248, אם נחבר את סכום ספרותיו 2+4+8=14 , ואם נמשיך ונחבר את ספרות המספר 14, נגיע לספרה הבודדת: 1+4=5.

מדוע נפלו חומות יריחו?
לכל ספרה מהות ואנרגיה משלה. הדוגמא הקלאסית היא חומות יריחו, שנפלו עם תקיעת השופרות של בני ישראל בהנהגת יהושע. מדוע נפלו החומות? על כך עונה היטב הפיזיקה: לכל גוף תדר משלו. אם נצליח להגיע לתדר של גוף מסוים, נביא להשמדתו.

זו הסיבה לכך, שזמרות סופרן מסוגלות להגיע בקולן לתדר של כוס זכוכית ולנפץ אותה, פשוט על ידי זימרה הנוסקת לגבהים. יפה, אך מדוע היה צורך דווקא ב-7 תקיעות שופר כדי להפיל את החומות? התשובה, לפי הנומרולוגיה, נעוצה בעוצמתו הרוחנית האדירה של המספר 7.

זהו מספר, שמשחר קיומו נקבע לסמן עוצמה רוחנית.. במקרה שלנו זהו המספר 7 – "שבע ייפול צדיק וקם", ועוד פסוקים דומים, כשגולת הכותרת היא יום השבת, היום השביעי בשבוע, שנוצר למנוחה לעומת ימי החול, ומייצג את המהות הרוחנית לגבי הבריאה כולה. הוא מעודד לעסוק בפעילות גבוהה יותר ביום זה, לעומת פעילות היום יום החומרית.

אגב, אנשים ששמם נותן את הספרה הסופית 7, כגון שרון, שלום או רמי, זקוקים יותר למנוחה מאחרים, וקשורים לתחום הדת ( משפחה דתית) או לתחום הרוח (ספרים, כתיבה וכו). נציין עוד, שהסמל הפופולרי "מגן דוד", שלפי המסורת מגן על כל יהודי, מורכב מהספרה 7, החוזרת 4 פעמים בכל הזויות האפשריות. סמל זה –איך שלא תהפכו אותו-
נראה אותו דבר, והמסר הוא – הגנה בכל מצב.

כיצד נדע מה הם המספרים הדומיננטיים שלנו? כיצד תעזור לנו הנומרולוגיה בקבלת החלטות, בהצלחה במשימות, בהכוונה מקצועית, ברומנטיקה, בהבנת האופי שלנו ושל אחרים, ובצפיית העתיד על פי הנתונים הפשוטים של תאריך לידה ושם? על כל השאלות הללו עונה הנומרולוגיה. עקבו אחר המאמרים הבאים!

 

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s